Autor:

37mag

Utworzono:

07.04.2015

Zespół Gruchy do tego spotkania podchodził w nieco osłabionym składzie, bez kilku podstawowych zawodników. Warzelnia w komplecie, gotowa na odniesienie kolejnego zwycięstwa. Początek spotkania bardo nerwowy, sporo niedokładności oraz brak zdecydowanego ataku na bramkę przeciwnika. Pierwsza groźniej zaatakowała Warzelnia, jednak brakowało precyzyjnego wykończenia. SPX odpowiadał strzałami z rzutów wolnych Marcina Gruszczyńskiego, jednak za każdym razem na posterunku był Bary który spisywał się bardzo dobrze. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Warzelni 1-0. W drugich 25 minutach widoczny był brak ławki rezerwowych w zespole SPX, zawodnicy byli już zmęczeni i każda nieudana akcja ofensywna narażała ich na groźną kontrę ze strony Warzelni. Świetne zawody rozgrywał Damian Poliwka którego dryblingi i asysty były ozdobą tego meczu. Warzelnia odnosi zasłużone i wysokie zwycięstwo 7-0 i zostaje liderem Extraligi B.

Bramki:
Warzelnia Piwa: Daniel Furmańczyk x2, Eryk Swinton x2, Łukasz Lubomski, Patryk Niekraszewicz, Damian Poliwka.