37mag

Utworzono:

28.09.2014

Opis okiem organizatora:

SPX FT swój pierwszy mecz wygrał bardzo wysoko i pewnie 11-0 z Juventusem. RK Criminal 13 w pierwszym meczu zaliczył mały falstart i przegrał mecz. Idealna okazja do odegrania się na rywalu i zdobyciu swoich pierwszych punktów w nowych sezonie. Pierwsza połowa to popis Jarka Szymańskiego, który swoimi indywidualnymi akcjami rozbijał obronę przeciwnika. Jarek strzela 3 bramki i zapewnia kolegom prowadzenia do przerwy 3-2. Druga połowa miała już całkiem inne oblicze, SPX zaczął grać drużynowo i mądrze. Graczyk poukładał grę i na efekty nie trzeba było długo czekać, najpierw wyrównanie a potem dołożenie trzech kolejnych bramek. SPX FT wygrywa swój drugi mecz i jak na razie jest liderem Extraligi B.