Utworzono:

20.09.2014

Opis organizatora:

Pojedynek doświadczonego SPX FT prowadzonego przez Marcina Gruszczyńskiego z drużyną, która stawia pierwsze kroki w szóstkowym świecie. Drużyna beniaminka jest głównie złożona z rodziców dzieci które trenują w szkółce Juventusu.

Początek meczu przejdzie do historii rozgrywek, najszybciej strzelona bramka na boiskach Extraligi.pl, na indywidualną akcję zdecydował się Graczyk podał do Kmiecika, a ten wyłożył jak na tależu Graczykowi i po kilku sekundach mieliśmy już 1-0. Pierwsza połowa w wykonaniu SPX troszkę nerwowa, sporo niedokładności i brak zimnej krwi w wykańczaniu akcji. Juventus SS dopiero uczy się jak grać na "szóstkach" i ich akcje z minuty na minutę wyglądały coraz lepiej.

Niestety w debiucie nie udało się strzelić bramki, jednak wierzymy, że w następnym spotkaniu te bramki padną. Trzymamy kciuki ! Mecz kończy się pewnym zwycięstwem SPX 11-0. Na uwagę zasługuję dobra forma strzelecka Waldka Częsza który strzelił dzisiaj 4 bramki. SPX zaczyna sezon od pewnej wygranej i trzech w pełni zasłużonych punktów.